משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

לייעוץ חייגו: 077-7277983

רוצים שנחזור אליכם? שלחו פרטים כאן:

הודעתך נשלחה!
אנו ניצור איתך קשר בהקדם.

מדריכים משפטיים

מידע משפטי שימושי

מדריכים משפטיים

במדור זה ניתן למצוא מידע משפטי רב ועצות שימושיות בנושאים מגוונים, אולם המידע המפורט להלן הינו כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עורך דין.

לייעוץ משפטי מפורט ומדוקדק בנושא המבוקש או בכל נושא אחר ניתן להתקשר לטלפון 077-7277983 או למלא את טופס הפנייה מימין.

נוטריון ציבורי

צריכים ייפוי כח נוטריוני לשם חתימה על משכנתא? הגיע הזמן לערוך צוואה? אתם צריכים נוטריון ציבורי מקצועי!

תחום עיסוקם של הנוטריונים הינו גדול מאוד, ולעיתים קרובות אין ברירה אלא לפנות לנוטריון לצורך שירותים מקצועיים שונים. כאשר צריכים, למשל, יעוץ משפטי, עריכת חוזה, מסמך או צוואה רצוי מאוד לפנות לחברה או משרד עורכי דין בהם תוכלו למצוא את איש המקצוע המתאים לעניינכם.

נוטריון ציבורי ונוטריון, האם קיים הבדל ביניהם?

במדינות רבות קיימת הבחנה בין נוטריון ציבורי לנוטריון פרטי, בעבר כך היה נהוג גם בישראל, אך משנת 1976 בה אושר חוק הנוטריונים הפך תפקיד הנוטריון למוסדר בחוק. כלומר, כל מי שמשמש היום כנוטריון במדינת ישראל עבר וועדה שבדקה את כשירותו, נמצא כעומד בקריטריונים הדרושים והוסמך לכך באופן חוקי, והינו בעל רישיון מתאים לעסוק במקצוע.

חתימתו של הנוטריון הכרחית במקרים רבים כדי לתת תוקף למסמך משפטי, לצורך אימותו ואישורו, מסמך החתום בידי נוטריון מעיד על כך שנחתם מרצונו החופשי של החותם ולא תחת לחץ או מניפולציה, וכן משמש לזיהוי החותם בשעת הצורך.

לנוטריון סמכות לתרגם מסמך כלשהו משפה אחת לשנייה או לאשר נכונות תרגומו של מסמך. דבר זה שימושי פעמים רבות כאשר יש צורך בתרגום מסמכים לצרכי הגירה או ביצוע עסקים בינלאומיים.

אם יש לכם צורך בשירותים משפטיים,  המשרד של רונן ליבוביץ עומד לרשותכם. במקום תוכלו לזכות בשירות אמין ואחראי, וכן לייעוץ ומענה מקצועיים בתחומים רבים. כל שעליכם לעשות על מנת להתקשר עמנו זה לבחור בין פנייה טלפונית, פנייה דרך מייל או מילוי הטופס המצורף באתר. פנייתכם תטופל במהרה ואנו נחזור אליכם לצורך ייעוץ או קביעת פגישה ונדאג לשרת אתכם נאמנה.

הערה: המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי בנושא "נוטריון ציבורי" ואינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות הרלוונטיים. כמו כן, המידע אינו בא ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עו"ד. במקרה של אי התאמה עם הוראות החוק/תקנות האמור בחוק/תקנות הוא הקובע. מידע שימושי זה ניתן כשירות לתועלת גולשי האתר וזאת בכפוף לתנאי השימוש באתר.

מבזקים אחרונים

הקמת חברה במסלול מהיר

הקמת חברה במסלול מהיר

רשם החברות פתח מסלול לרישום חברה במסלול מהיר. הקמת החברה במסלול זה מתבצעת במהירות עבור חברת יחיד, דהיינו שבעל המניות הוא גם הדירקטור היחיד של החברה.

פירוק חברה במסלול מקוצר

פירוק חברה במסלול מקוצר

הליך פירוק חברה מרצון במסלול מקוצר מיועד לחברות יחיד בלבד, שבהן בעל המניות היחיד הוא גם הדירקטור היחיד בחברה.