משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

לייעוץ חייגו: 077-7277983

רוצים שנחזור אליכם? שלחו פרטים כאן:

הודעתך נשלחה!
אנו ניצור איתך קשר בהקדם.

מדריכים משפטיים

מידע משפטי שימושי

מדריכים משפטיים

במדור זה ניתן למצוא מידע משפטי רב ועצות שימושיות בנושאים מגוונים, אולם המידע המפורט להלן הינו כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עורך דין.

לייעוץ משפטי מפורט ומדוקדק בנושא המבוקש או בכל נושא אחר ניתן להתקשר לטלפון 077-7277983 או למלא את טופס הפנייה מימין.

פתיחת חשבון בנק לחברה

לאחר רישום החברה ולצורך ניהול עסקי שלה, על החברה לפתוח חשבון בנק. לצורך פתיחת חשבון בנק לחברה לאחר הקמת החברה יש צורך להמציא לבנק מסמכים שונים לצורך פתיחת חשבון בנק עבור החברה.

לכל בנק קיימים סט מסמכים אותם הוא דורש לשם פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ. את מסמכי פתיחת חשבון בנק לחברה ניתן להשיג בבנק הרלבנטי, כשהאמור בין היתר בפרוטוקול פתיחת חשבון בנק, החלטת חברה בדבר זכויות חתימה בבנק, פרוטוקול הוראות טלפוניות / פקס / אינטרנט, מסמכי ערבות ו/או שעבודים במקרה של לקיחת אשראי וכיו"ב.

איך ניתן לבצע פתיחת חשבון בנק לחברה

כל הבנקים דורשים כי המסמכים ייחתמו ע"י בעלי מניות ו/או דירקטוריון החברה, כאשר החתימות על המסמכים יאומתו ע"י עורך דין. בנוסף יש להמציא לבנק עותק נאמן למקור של תעודת התאגדות של החברה וכן עותק נאמן למקור מתקנון החברה.

הערה: המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי בנושא "פתיחת חשבון בנק לחברה" ואינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות הרלוונטיים. כמו כן, המידע אינו בא ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עו"ד. במקרה של אי התאמה עם הוראות החוק/תקנות האמור בחוק/תקנות הוא הקובע. מידע שימושי זה ניתן כשירות לתועלת גולשי האתר וזאת בכפוף לתנאי השימוש באתר.

מבזקים אחרונים

הקמת חברה במסלול מהיר

הקמת חברה במסלול מהיר

רשם החברות פתח מסלול לרישום חברה במסלול מהיר. הקמת החברה במסלול זה מתבצעת במהירות עבור חברת יחיד, דהיינו שבעל המניות הוא גם הדירקטור היחיד של החברה.

פירוק חברה במסלול מקוצר

פירוק חברה במסלול מקוצר

הליך פירוק חברה מרצון במסלול מקוצר מיועד לחברות יחיד בלבד, שבהן בעל המניות היחיד הוא גם הדירקטור היחיד בחברה.