משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

הצהרת נגישות

אנו מאמינים כי לכול הגולשים מגיע ליהנות מהביקור באתר שלנו, ועל כן אנו משתדלים שהאתר יהיה ברור ונגיש ויאפשר גלישה נוחה גם לבעלי צרכים מיוחדים הנעזרים בטכנולוגיות מסייעות.

האתר הינו אתר רספונסיבי המותאם לצפייה גם במכשירים ניידים ונבנה בתקן HTML5 תוך הקפדה מלאה לעמידה בתקן W3C. האתר תוכנן לעמוד בהנחיות הנגישות ע"פ התקן הישראלי ונמצא עומד בתקן WCAG 2.0 רמה AA.

התכנים באתר כוללים סימון תקני של כותרות, פסקאות, רשימות, קישורים, טבלאות, טפסים וכפתורים. תמונות באתר כוללות תיאור אלטרנטיבי אם יש משמעות לכך. הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת.

ניתן לנווט ולהשתמש באתר באמצעות מקלדת בלבד. לניווט באמצעות המקלדת יש ללחוץ על מקש ה Tab. לחיצה על Tab תעביר אתכם לרכיב הבא בדף ולחיצה על Shift + Tab תחזיר אתכם לרכיב הקודם. לחיצה על מקש ה Enter תפעיל את הרכיבים השונים. בטפסים שבהם ניתן לבחור/לסמן אפשרויות - הביצוע נעשה באמצעות מקשי החיצים במקלדת.

גודל הטקסטים באתר ניתן לשינוי באמצעות שימוש במקשים Ctrl ביחד עם + או -, או באמצעות התפריט Zoom In או Zoom Out בדפדפן.
להגדלת הטקסט באתר: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם +.
להקטנת הטקסט באתר: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם –.
לאיפוס הטקסט לגודלו המקורי: השתמשו במקשים Ctrl ביחד עם 0.

אתר זה עשוי לכלול תוכן המוצג מתוך אתרים אחרים. נגישות תוכן מסוג זה תלויה באתר המקור ואין לנו אפשרות להבטיח את נגישותו.

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיית נגישות, נא הודיעו לנו לכתובת דוא"ל: accessibility@praklit.net.

תנאי שימוש

השימוש באתר כפוף להסכמת הגולש לאמור בתקנון זה.

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

  1. משרד עורכי דין רונן ליבוביץ ו/או כל מי מטעמו (להלן - "מנהל האתר") לא יישא בכל אחריות ביחס לתכנים המוצגים באתר, מהימנותם, דיוקם, אמינותם.
  2. מנהל האתר עושה כל מאמץ לעמוד על טיבם של התכנים והמידע המוצגים באתר. יחד עם זאת, מובהר, כי התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה ראשונית וכללית בלבד ואינם בגדר עצה מקצועית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להיוועצות עם עורך דין בנסיבות כל מקרה ומקרה.
  3. יוער ויודגש שוב כי המידע באתר אינו מהווה תחליף עצה מקצועית אישית ואינו מותאם בהכרח למקרה ספציפי, ומחובת הגולש לקבל יעוץ משפטי פרטני בפני עורך דין קודם לביצוע פעולות כלשהן.
  4. כאמור לעיל, מנהל האתר אינו אחראי לתכנים ולמידע באתר ולתוצאות, ישירות או עקיפות שעלולות להיגרם לגולש או לצד שלישי כלשהו אם החליט לפעול על בסיס המידע באתר.
  5. העושה שימוש באתר נותן הסכמתו כי לא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי מנהל האתר ו/או בעליו ו/או מפעיל האתר ו/או כלפי צוות האתר ו/או מי מטעמם.
  6. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או לעשות שימוש בדוגמאות חוזים ו/או טפסים ו/או בכל דוגמא המוצגת באתר ללא קבלת אישור בכתב מאת מנהל האתר. האתר מפעיל טכנולוגיות מעקב מתקדמות אחר הורדת קבצים ללא הרשאה ובניגוד לתנאי השימוש.
  7. כל סתירה בין האמור באתר להוראות החיקוק הרלבנטיות ו/או הוראות נוהל של רשויות מוסמכות ו/או תעריפי אגרות ו/או הנחיות שלטוניות אחרות – יגברו הוראות החיקוק ו/או הנוהל כאמור.
  8. מידע אודות הגולש ודרכי התקשרות עימו נשמרים בסודיות בידי מנהל האתר, ולא ייעשה בהם שימוש אלא למטרת יצירת קשר עם הגולש.
  9. דין ומקום שיפוט - על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל ,מקום השיפוט הבלעדי ביחס לעניינים נשוא תקנון זה הינו לבתי המשפט באיזור תל-אביב או פ"ת.

הננו לאחל לכם גלישה מהנה ומועילה באתר.