משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

שירותי עורך דין ונוטריון

שירותי עורך דין ונוטריון
משרדנו חרט על דגלו את העקרונות הבאים:
  • - טיפול מקצועי יסודי ומעמיק
  • - עדכון הלקוח במהלך הטיפול
  • - השגת תוצאה מיטבית עבור הלקוח
  • - יחס אישי חם ובלתי אמצעי עם הלקוח
לפנייה בנושא עו"ד חוזים או בכל נושא אחר ניתן להתקשר לטלפון 077-7277983 או למלא את טופס הפנייה מימין.

עו"ד חוזים

בעת מכירת דירה או קניית דירה חיוני לשכור את שירותיו של עורך דין חוזים אשר צבר ניסיון ידע והתמחות בתחום.

תפקידיו השונים של עו"ד חוזים – חוזה דירה

עו"ד חוזים יבדוק עבור מוכר הדירה את סוגיית המיסים בעת מכירת דירה, לרבות מס שבח וזכאות לפטור ממס שבח, יבטיח את זכויות מוכר הדירה אם חלילה יופר החוזה, יוודא קבלת ייפוי כח מקונה הדירה למחיקת הערת אזהרה אשר נרשמה בגין חוזה דירה עקב הפרתו. עו"ד חוזים יקבע הוראות המגנות על המוכר, כמו תשלום לפחות 10% מהון עצמי של קונה הדירה לפני רישום הערת אזהרה ולפני חתימה על התחייבות לרישום משכנתא לטובת בנק ממנו לוקח קונה הדירה הלוואה לקניית הדירה.

עורך דין חוזים יבדוק עבור קונה הדירה את מצב הזכויות של המוכר בדירה אם מדובר בדירה רשומה בטאבו הבדיקה מבוצעת על פי נסח טאבו. כשמדובר בדירה הרשומה במינהל מקרקעי ישראל או בחברה משכנת יבדוק עורך הדין את מצב זכויות מוכר הדירה באישור זכויות של החברה המשכנת ו/או של מינהל מקרקעי ישראל. הבדיקה של עו"ד החוזים מבוצעת קודם לחתימה על חוזה קניה, ומטרתה בירור בין היתר של סוג זכויות המוכר, עיקולים, שעבודים, הערות למיניהם וכיו"ב, בגין חובות של המוכר או צווים שיפוטיים שונים על הדירה.

עו"ד חוזים יוודא כי עיקולים ו/או שעבודים ו/או צווים כלשהם יוסרו בין אם לפני חתימה על חוזה מכירת הדירה או בין אם לאחר החתימה על חוזה לקנית הדירה כאשר במקרה כזה התשלומים של קונה הדירה יבוצעו באופן מדורג וכנגד הסרת העיקולים ו/או שעבודים ו/או צווים.

עורך דין לחוזים יוודא כי לאחר החתימה על חוזה קניית הדירה תירשם הערת אזהרה לטובת הקונה אשר תמנע ביצוע עסקה סותרת ומכירת הדירה לצד שלישי אחר.

עו"ד לחוזים יוודא כי עם סיום ביצוע התשלומים ומסירת החזקה בדירה, יועברו ע"י מוכר הדירה כל המסמכים והאישורים הנדרשים לקונה הדירה לשם רישום הזכויות בדירה על שם קונה הדירה, כמו אישור מס שבח, אישור עירייה כולל היטל השבחה, שטרי מכר או שטרי העברת זכות שכירות, בקשה לרישום מקרקעין, בקשות וכתבי העברת זכויות הנדרשים במקרה ומדובר בדירה הרשומה בחברה משכנת, ייפוי כח בלתי חוזר חתום ע"י המוכר, המייפה את כוחם של עורכי הדין המטפלים בחוזה לבצע את הרישום על שם הקונה וכיו"ב.

לשם השלמת חוזה דירה ורישום זכויות על שם קונה דירה לא די בחתימה על חוזה מכר אלא יש חובה לבצע פעולות נוספות ולשם כך יש צורך בשירותי עורך דין לחוזים אשר יכין ויחתים את מוכר הדירה ואת קונה הדירה על טופס מש"ח שהינו דיווח על עסקת המקרקעין לשלטונות מיסוי מקרקעין. עבור מוכר הדירה יערוך שומה עצמית למס שבח או יכין בקשה לפטור ממס שבח, ועבור קונה הדירה יערוך שומה עצמית לצורך תשלום מס רכישה החל על רוכש הדירה על פי מדרגות מס המשתנות בהתאם לסיווג הדירה (האם דירה יחידה או דירה נוספת), ומתעדכנות מפעם לפעם.

מוכר דירה וקונה דירה – חתימה על חוזה דירה ללא ליווי של עורך דין לחוזים עלולה לגרום לכל אחד מכם נזקים וחסרון כיס, במיוחד כשמדובר בעסקה בסכום גבוה ונכבד – עסקה אותה לא מבצעים כדבר שבשגרה.

משרדנו מתמחה בדיני חוזים, בדגש על חוזה דירה – הן ייצוג מוכר דירה והן ייצוג קונה דירה. למשרדנו ניסיון של למעלה מעשור בייצוג בעסקאות מקרקעין, לרבות דירות מגורים, מקרקעין, ועוד, תוך ליווי מקצועי, יסודי ומקיף החל משלב המו"מ, דרך חתימת חוזה דירה ועד לרישום הדירה על שם הקונה בטאבו ו/או בחברה המשכנת ו/או במינהל מקרקעי ישראל לפי העניין.

משרד עו"ד המספק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ללקוחות פרטיים ולתאגידים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

מבזקים אחרונים

הקמת חברה במסלול מהיר

הקמת חברה במסלול מהיר

רשם החברות פתח מסלול לרישום חברה במסלול מהיר. הקמת החברה במסלול זה מתבצעת במהירות עבור חברת יחיד, דהיינו שבעל המניות הוא גם הדירקטור היחיד של החברה.

פירוק חברה במסלול מקוצר

פירוק חברה במסלול מקוצר

הליך פירוק חברה מרצון במסלול מקוצר מיועד לחברות יחיד בלבד, שבהן בעל המניות היחיד הוא גם הדירקטור היחיד בחברה.