משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

עדכונים משפטיים

ייעוץ משפטי מקוון

משרדנו עומד לרשותכם לטובת מתן ייעוץ משפטי. ניתן להיעזר במידע המשפטי הרב המוצג במדורים השונים באתר וכן ניתן לפנות אלינו באמצעות הטלפון: 077-7277983 או באמצעות הפקס: 03-5237628. לנוחותכם, ניתן להפנות אלינו שאלות גם באמצעות הטופס המקוון כאן.

אנו דוגלים בטיפול יסודי ומעמיק, מתן יחס אישי ועדכון הלקוח כל העת.

פירוק חברה במסלול מקוצר

הליך פירוק חברה מרצון במסלול מקוצר מיועד לחברות יחיד בלבד, שבהן בעל המניות היחיד הוא גם הדירקטור היחיד בחברה.

ההליך המקוצר של פירוק חברה מומלץ לחברה בע"מ שבבעלותה מעט מאוד נכסים או התחייבויות, אשר באפשרותה לבצע מימוש כל נכסים וסילוק כל ההתחייבויות תוך 4-6 חודשים.

ההליך מצריך פרסום אחד בלבד ברשומות (במקום 2 פרסומים בהליך רגיל), במסגרתו יש לחתום על תצהיר כושר פרעון לפני פירוק מרצון בפני עו"ד, לשלוח נוסח פרסום לרשומות, להמתין לפרסום ולאחריו לשלוח עותק מהפרסום + הבקשה לרשם החברות. לאחר קבלת אישור רשם החברות יפעל מפרק החברה לחלוקת נכסיה וסילוק התחייבויותיה, קיום אסיפה סופית, הנחת דו"ח המפרק ומשלוח טופס הבקשה לפירוק חברה שלב שני לרשם החברות.

משרדנו מתמחה בפירוק חברות מרצון, ביטול חוב אגרות רשם החברות וביטול קנסות אי תשלום אגרה שנתית של רשם החברות.
 

הערה: המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי בנושא "פירוק חברה במסלול מקוצר" ואינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות הרלוונטיים. כמו כן, המידע אינו בא ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עו"ד. במקרה של אי התאמה עם הוראות החוק/תקנות האמור בחוק/תקנות הוא הקובע. מידע שימושי זה ניתן כשירות לתועלת גולשי האתר וזאת בכפוף לתנאי השימוש באתר.