משרד עורכי דין

לייעוץ חייגו: 077-7277983

עדכונים משפטיים

ייעוץ משפטי מקוון

משרדנו עומד לרשותכם לטובת מתן ייעוץ משפטי. ניתן להיעזר במידע המשפטי הרב המוצג במדורים השונים באתר וכן ניתן לפנות אלינו באמצעות הטלפון: 077-7277983 או באמצעות הפקס: 03-5237628. לנוחותכם, ניתן להפנות אלינו שאלות גם באמצעות הטופס המקוון כאן.

אנו דוגלים בטיפול יסודי ומעמיק, מתן יחס אישי ועדכון הלקוח כל העת.

הקמת חברה במסלול מהיר

רשם החברות פתח מסלול לרישום חברה במסלול מהיר. הקמת החברה במסלול זה מתבצעת במהירות עבור חברת יחיד, דהיינו שבעל המניות הוא גם הדירקטור היחיד של החברה.

מסלול זה כולל שימוש בטופס מובנה אחיד, הכולל תקנון בסיסי ונפוץ של חברה פרטית שאינה חייבת בהגשת מאזן, ואשר טעון אך ורק מילוי פרטי בעל המניות - בכתב יד ברור בלבד - ואימות חתימה.

על פי מדיניות רשם החברות בקשות במסלול רישום חברה מהיר תזכינה בעדיפות, כאשר הביצוע הינו תוך יום עבודה אחד בלבד, כל זאת בתנאי שהבקשה עומדת בכל הכללים הבאים:

  1. הבקשה מוגשת בטופס המיועד לכך, המתפרסם באתר רשות התאגידים, ללא שום שינוי, מלבד הוספהבכתב יד ברור של הפרטים המבוקשים.
  2. הבקשה תעמוד בכל יתר הכללים שנקבעו ע"י רשם החברות ובמיוחד זמינות טלפונית של מקבל החלטות בקשר עם הקמת החברה.

משרדנו מתמחה בהקמת חברות וליווי משפטי ועסקי לחברות בע"מ, וצבר ניסיון רב בתחום.

הערה: המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי בנושא "הקמת חברה במסלול מהיר" ואינו בא להחליף את הוראות החוק והתקנות הרלוונטיים. כמו כן, המידע אינו בא ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי בפני עו"ד. במקרה של אי התאמה עם הוראות החוק/תקנות האמור בחוק/תקנות הוא הקובע. מידע שימושי זה ניתן כשירות לתועלת גולשי האתר וזאת בכפוף לתנאי השימוש באתר.